Koncert "Weseli Anieli"

W dniu 21 stycznia 2020r. o godz. 16:30 odbył się ponowny koncert zespołu, składającego się z uczniów i nauczycieli -„Weseli Anieli”.

Aniołowo to szkolne miasteczko , w którym  wspaniale obchodzi się Boże Narodzenie.

W tym roku również, w tym pięknym miejscu, przy blasku świec i w cieple gorących serc świętowano i śpiewano.  Uroczysty koncert kolęd i pieśni uświetnili zaproszeni goście,  uczniowie i Rodzice naszych dzieci.

1. W imieniu Kujastko –Pomorskiego Kuratora Oświaty Pana Marka Gralika Pani ST. WIZYTATOR Katarzyna Sobieszczańska,
  2. W imieniu Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty – Pani ST. Wizytator Anna Borysiak,
  3. W imieniu Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy – Pani Renata Świerczyńska,
  4. Pani Mirosława Kaczyńska – Prezes Oddziału ZNP w Bydgoszczy,
  5. Pan Szczepan Warmijak – Członek Rady Programowej Telewizji TVP 3 w Bydgoszczy,

Dyrektorzy szkół:

1. Pani Ewa Ankiewicz-Jasińska – Dyrektor ZSM nr 1 w Bydgoszczy,
  2. Pani Małgorzata Sopór – Dyrektor ZS Specjalnych nr 31 w Bydgoszczy,
  3. Pani Iwona Żwirkowska – Dyrektor SP nr 58 w Bydgoszczy,
  4. Przedstawiciele Rady Osiedla Bocianowo – Śródmieście – Stare Miasto.
  5. Rada Rodziców i Rady Klasowe Rodziców SP nr 37 w Bydgoszczy oraz rodzice, dziadkowie uczniów,
  6. Uczniowie.

Aniołki z Akademii Śmiechu odczytały list od św. Mikołaja. Następnie -pod kierownictwem p. Iwony Albińskiej -wystąpił ze swoim recitalem chór „ Weseli Anieli ”, składający się z nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Było świątecznie , wesoło , ale też  refleksyjnie i wzruszająco. Podczas finałowej piosenki „ Raz w roku niebo się otwiera” wieczorne  Aniołowo rozświetlił blask zimnych ogni.

Oby długo pamiętano, jak w Aniołowie świętowano!